The best Side of doğal taşlar

Yeni alınmış doğal taşları bir gece boyunca ay ışığı altında bırakmak veya gün boyu güneş ışığında bırakmak gibi bir yöntem uygulanıyor. Böylece doğal taşların daha fazla enerji tutması sağlanıyor.

Yakınımızda olan bu taşlardan bazıları, nazar veya elektronik aletlerden yayılan negatif ışınlara karşı koruma sağlar.

Çakra taşları kullanımı kişilerin zayıflığı olduğu ve geliştirmek istedikleri yönlerine göre yapılmalıdır. Örneğin eğer boğaz çakranızı aktif hale getirmek isterseniz lapis taşını satın almanız gerekecektir.

Bir tane ametist taşı evimin girişinde bir askıda duruyor. Ara sıra toprağa gömüyorum sonra yıkayıp tekrar yerine koyuyorum. Başak burcuyum burcumun taşı değilmiş ama nedense çAlright seviyorum ametist.

 Kehribar tiroidin bir numaralı düşgentlemanıdır. Astım ve guatr'a fayda sağlar. Kişinin akciğerini temizler. Kullanamaya başladığınız andan itibaren aradaki farkı sizde göreceksiniz.

Gök mavisi ile doğanın yeşilinin birleşiminden oluşan kendine has bir rengi vardır. Denge taşı denme sebebi yer ve gök rengini içinde dengelediği içindir.

Doğası gereği dairesel olanlar (örneğin, okyanus dalgaları nedeniyle doğal olarak yuvarlanan) yapısal olarak dayanıklıdır. Doğal taşlar, elde edildikleri kaynaktan sahiplerine ulaşana kadar bulundukları her ortamın enerjisini çekerler

Kehribar doğal ağrı kesicidir içerisinde bulunan süksinik asit sayesinde teninize temas ettiği anda faydasını göstermeye başlar.

Bu taşlar, İkizler burcunun diğer taşları ile birlikte kullanıldığında enerjileri artabilir.

Her taşın kendine göre bir değeri vardır. Doğal taş fiyatlarına en uygun sahip olmak ve kaliteli taşlardan yapılan takı ve aksesuarların sahibi olmak istiyorsanız doğru yerde olduğunuzu söyleyelim. Özel taşlardan yapılan tesbih, bileklik gibi ürünlerimize çok ucuz fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Türkiye'de en uygun doğal taş takı malzemelerine sitemiz sayesinde Ücretsiz Kargo ve Taksit İmkanları ile sahip olabilirsiniz.

Birlikte kullanılan doğal taşlar etkilerin daha çok artmasını sağlar. Taşların birlikte kullanılması enerjilerin artmasına propertyımcı olur. Bu nedenle doğal taşları sıklıkla kombin yaparak kullanırız. Hatta doğal taşların birlikte kullanılması doğal taşların temizlik için de tercih edilmektedir.

Turkuaz rengiyle en sevilen doğal taşlardan biri doğal taşlar olan Firuze taşı, özellikle takılarda sıklıkla kullanılır. Firuze taşının faydaları dış etkenlere ve nazara karşı koruma, ruh hali değişimlerini dengeleme olarak bilinir.

Aurayı temizler ve denge altına alır. Öğrenmeye lawnımcı olabilecek en doğru taştır. Sahibini pozitif olmaya teşvik eder. Zihinsel ve fiziksel açıdan denge ve koordinasyonun gelişmesine gardenımcı olur.

Bu soru en çok karşımıza çıkan sorulardan bir tanesi. Peki hangi doğal taşı kullanmalıyım sorusunun cevabını nasıl buluruz?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *